• DUYUMTEK TİTREŞİMLİ SAAT ALARM SİYAH
DUYUMTEK TİTREŞİMLİ SAAT ALARM SİYAH
Ürün Kodu : TİTREŞİMLİ SAAT ALARM SİYAH       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  Duyumtek
779.00 TL   Kdv Dahil
Banka Havalesi : 763.42 TL (2 %)
Yeni Ürün
-
+

DUYUMTEK TİTREŞİMLİ SAAT ALARM SİYAH 


TİTREŞİMLİ 3'Ü 1 ARADA ÇALAR SAAT tam olarak aradığınız şey bu! Yüksek Sesli Alarm Buzzer, MIGHTY Bed Shaker, Sizi zamanında uyandırmak için tek bir cihazda yanıp sönen kırmızı ışık. Ayrıca yalnızca alarm sesiyle, yalnızca yatak çalkalayıcıyla veya yalnızca yanıp sönen ışıkla uyanmayı da seçebilirsiniz. Derin uyuyanlar, gençler, yaşlılar veya işitme kaybı olan kişiler için ideal bir uyandırma arkadaşıdır. Veya 3 - Zil, ses, Yanıp Sönen LED ile uyanın.

1. SÜPER YÜKSEK ALARM VE GÜÇLÜ YATAK ÇALKALAYICI 3 Ses seviyesi, sesli uyarıyı, 3 seviyeli ayarlanabilir titreşimli yumuşak ortamı ve yastık veya hatta şiltenin altında güçlü bir şekilde çalışan sağlam yatak sallayıcıyı ayarlar. Yanıp sönen uyarı ışığı ihtiyaçlarınıza göre açılıp kapatılabilir.

2. ÇİFT ALARM ALARMI HAFTA GÜNÜ/HAFTASONU İÇİN ÖZELLEŞTİRİN 3 uyandırma modu: Hafta içi/ Hafta sonu/ Her gün. Birini hafta içi işe veya okula gitmek için, diğerini ise hafta sonları daha fazla dinlenmek için uyandıracak şekilde ayarlayabilirsiniz.

3. BÜYÜK EKRANLI KOLAY KURULUM ve BEYAZ veya KIRMIZI RAKAMLI TAM ARALIKLI KESMELİ büyük ekran, gündüz ve gece okumayı kolaylaştırır. Ayarlanabilir parlaklık için bir DIMMER DÜĞMESİ vardır, ekranı tam karanlığa veya tam Parlaklığa çevirin, böylece ekranı sizin için en iyi olan seviyeye göre parlaklaştırabilir veya kısabilirsiniz.

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?