• İLUV
  • İLUV
İLUV
Ürün Kodu : İLUV       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
Marka :  İluv
650.00 TL   Kdv Dahil
Yeni Ürün
Gelince Haber Ver

Genel Bakış

TimeShaker Wow sizi zamanında uyandırmak için mükemmel bir arkadaştır. Gözlerinizi açmanızı sağlayacak şekilde ayarlanabilir seviyeli 120 desibel alarm sesi vardır. Ek olarak, Time Shaker Wow sizi uyandıracak olan patent bekleyen bir yastık karıştırıcısıyla birlikte gelir. Yalnızca titreşim seçeneğini tercih ederseniz, odada başka kimseyi rahatsız etmeden uyanabilirsiniz.

 

EŞSİZ KABLOLU YAKIN SHAKER'DEN VIBRASYONA UZAYIN

TimeShaker Wow, sizi uyandıracak garantili süper güçlü bir kablolu çalkalayıcı ile birlikte gelir. TimeShaker Wow, güçlü titreşime ek olarak, eşinizi, oda arkadaşınızı veya diğer önemli kişileri rahatsız etmeden incelikle uyanmanıza izin verir. Her çalkalayıcı 3 farklı titreşim seviyesi içerir - normal, güçlü ve deprem - böylece alarm seviyenizi kişiselleştirmeyi seçebilirsiniz.

 

Panik sesi ile özelleştirilebilir uyanmak

TimeShaker Wow sizi zamanında uyandırmak için mükemmel bir arkadaştır. Bu saat, 120 desibel kadar yüksek sesle ulaşabilen dahili bir ayarlanabilir alarm tonuna sahiptir - çekiç darbesiyle aynı ses seviyesindedir. Ayarlanabilir ses seviyesi ile, erteleme düğmesi, gün ışığı tasarruf ayarı ve 24 saatlik ekran veya standart 12 saat arasında seçim yapma seçeneği gibi klasik alarm özelliklerini içeren sağlam bir ana birimden tercih edilen uyarı seviyesini seçebilirsiniz.

 

ANKASTRE ULTRA PARLAK UYARI IŞIK VE JUMBO EKRAN

TimeShaker Wow'un ek bir yedekleme uyarısı seçeneği vardır: alarmınız çaldığında yanıp sönen üç ultra sonik süper parlak uyarı ışığı. Ek olarak, ana ünite odanın herhangi bir yerinden görebileceğiniz jumbo 1.4 '' LED ekran etrafında toplanmıştır. Uyandırma deneyiminizi, yaşadığınız hiçbir şeye benzemeyen tamamen yeni bir uyanma deneyimi için herhangi bir ışık, ses ve titreşim kombinasyonunu içerecek şekilde özelleştirmek için çekinmeyin.

 

UYGUN BİNA USB ŞARJ LİMANI İLE ŞARJ ALIN

Güçlendirme, TimeShaker Wow ile daha da kolaylaştı. TimeShaker Wow, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi (yanı sıra diğer USB özellikli cihazların çoğunu) doğrudan yatağınızdan şarj etmenizi sağlayan yerleşik bir USB bağlantı noktası içerir. Bundan daha kolay olmaz.

 

BASİT KULLANICI ARAYÜZLERİ İLE ÇİFT ALARM SEÇENEKLERİ

Tek adımlı alarm kurulumunu ve aynı anda birden fazla alarmı zamanlama özelliğini içeren, kullanımı kolay kontrol düğmelerine sahip son derece kullanıcı dostu tasarım. Eşiniz olarak farklı bir programa mı? Ayrı alarmları ayarlayın ve istediğiniz zaman uyandırın. Karmaşık tasarımdan korkan ve ayrı programlarda çiftler ve oda arkadaşı için yararlı olanlar için harika.

 

Özellikleri

• 120 desibel alarm sesi, ayarlanabilir seviyeli bir darbeli matkapla aynı seviyede

• 3 seviye seçiminde güçlü titreşimler: normal, güçlü ve deprem

• Eşsiz, patenti beklemede olan çalkalayıcı, en derin uyuyanları bile uyandırmak için titrer

• Uyanmanıza yardımcı olmak için parlak alarm ışığı

• İkili alarm özelliği iki ayrı alarm ayarlamanıza olanak sağlar

• Zaman ve alarm ayarlarını korumak için yedek pil (2 AAA dahil değildir)

• Birden fazla alarm seçeneğine sahip iki alarm kurmak için Kolay Kullanıcı Arabirimi (UI): zil, yatak çalkalayıcı ve uyarı ışığı

• Jumbo, okunması kolay 1.4 "pozitif LED ekran

• USB şarj portu bağlı bir cihazı hızla şarj eder

• 12 ve 24 saatlik zaman biçimi

• Manuel Yaz Saati Uygulaması (DST) ayarı

 

Neler Dahil?

TimeShaker Wow Ana Ünitesi, Kablolu Çalkalayıcı, AC Adaptörü, Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu, Garanti Kartı

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?